Karasiobranie 2015

Zapraszamy na zawody Karasiobranie 2015

W piękną i wyjątkowo upalną niedzielę lipca na łowisku KARASIOWO odbyły się zawody wędkarskie i pomimo ekstremalnych warunków klimatycznych stawiło się 14-tu uczestników.
Rywalizacja zaczęła się o 7 00 rano i trwała do godziny 13-tej. Tylko najtwardsi fani wędkarstwa byli w stanie wytrzymać taki upał podczas zawodów, parasole wędkarskie i zimna woda były nieodzowne. Zachodziła obawa że zawody zakończą się remisem dla wszystkich uczestników, bo przy takiej temperaturze ryby myślą zupełnie o czym innym niż o jedzeniu i tylko wybitne umiejętności uczestników pozwoliły na zasłużone obdarowanie nagrodami.
Zawody zakończyły się poczęstunkiem (grochówka i swojska kiełbasa z grilla) odbyły się w atmosferze przyjacielskiej rywalizacji , za co dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Decathlon_pantone_proces_blue_CMYK

Partnerem zawodów był sklep Decathlon Przymorze, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1 zapewniając cenne nagrody wszystkim uczestnikom KARASIOBRANIA wpostaci sprzętu wędkarskiego i bonów towarowych.

Łowisko KARASIOWO ze swojej strony dla zwycięzcy ufundowało pobyt w Karasiowie z osobą towarzyszącą.


Skład sędziowski:

  • Kamil Mazur
  • Iwona Trzecińska
  • Jakub Kundro

Miło nam oznajmić że:
1. miejsce zdobył Pan Julian Łuszczki i złowił 2,54 kg Płoci.
2. miejsce zdobył Pan Łukasz Sikora i złowił 1,25 kg Karasia.
3. miejsce zdobył Pan Adam Bartkowski i złowił 0,735 kg Płoci.

W kategorii największa ryba zwyciężył Pan Łukasz Sikora.

 W sumie uczestnicy wyłowili 7 kilogramów ryb, co przy warunkach pogodowych podczas zawodów wymagało ogromnego samozaparcia i umiejętności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność
Sędziom za profesjonalną obsługę
Sponsorom za wartościowe nagrody