Sezon letni

Metody połowów w KARASIOWIE: HAKI,KOTWICZKI,GŁÓWKI JIGOWE  BEZZADZIOROWE!!!

szczupak, okoń – spining, sztuczne przynęty, metoda muchowa, streamera

karaś złoty, karaś japoński, karp królewski, karp sazan, węgorz, słonecznica,lin,płoć – połowy z gruntu lub metodą spławikową.

PRZEDSZKOLE WĘDKARSKIE- dla młodych i bardzo młodych adeptów sztuki wędkarskiej oddajemy do dyspozycji mały staw ze specjalnie przygotowanym narybkiem do odłowu ( dokarmiany) co gwarantuje dużą intensywność brań co jest niezwykle pomocne podczas procesu poznawania sztuki wędkarskiej.NORDIC WALKING- dla fanów rekreacji z „kijami” tereny sąsiadujące z KARASIOWEM są niezwykle atrakcyjne ze względu na wyznaczone leśne i polne drogi pozwalające na bezpieczne zaplanowanie tras w zależności od kondycji i założeń czasowych.

mały staw

mały staw

WYCIECZKI ROWEROWE- przepiękne i zróżnicowane krajobrazowo okolice pozwalają na zaplanowanie zarówno typowo rekreacyjnych przejazdów ,jak i wyczynowych tras.

GZRZYBY , JAGODY– zróżnicowane zalesienie terenów ( lasy iglaste i liściaste) pozwala na niezwykle owocne grzybobrania , gatunkami dominującymi na tym terenie są prawdziwki, koźlaki , podgrzybki, kanie kurki oraz zielonki w zależności od pory roku.

GRILLÓWKA – przygotowaliśmy dla Państwa grillówkę z profesjonalnym paleniskiem grillowym na którym niezależnie od warunków atmosferycznych możemy przyrządzić ryby , mięso lub pieczonkę na wolnym ogniu.

 

 

 

OGNISKO- dla miłośników wieczornych biesiad przy ognisku oddajemy do dyspozycji odpowiednio przygotowane miejsce wraz z niezbędnym opałem.